Sleepwell madratsid

Epood > Sleepwell madratsid

Sleepwell madratsid.    Laos olevad madratsid on eraldi kategoorias!


Sleepwelli madratsid valmistatakse Eestis. Tootevalik on lai ja mõeldud on väga erinevate kasutusvajaduste peale. Valikus on vedrumadratsid, kontinentaalvoodid, vedruvoodid (kušetid), voodiraamid, peatsiotsad, riidekastid, jalad, kattemadratsid ja padjad.
Madratsite valik on väga põhjalik. Valida on madratseid lihtsamatest kuni luksuslikeni välja. Väga hea ja oluline on ka võimalus, et saab mitmete madratsite puhul valida erinevate jäikusastmete vahel. Sleepwelli toodetele on ka omane pidev tootearendus ja just on tulnud välja ka täiesti uus kollektsioon milles on vanu tuttavaid ja muidugi ka täiesti uusi tooteid. Enne uue toote väljavalimist saate meie käest küsida ka asjalikku nõu. 


Sellel lehel on leitav kogu madratsivalik. Vali sobiv kategooria ja sobilik mõõt. Lehe allosas olevad madratsid on välja toodud kuna neid madratseid ja mõõte on olemas kohe laos. Laos on võimalik maksta ka kaardiga. Ladu asub, Tehase 16 Tartu, Sisustus E-Kaubamajas. Ladu asub maja küljel kuhu pääseb ilusti kaubikuga või ka järelkäruga. Kauba saab kätte etteteatamisega telefonil 555 91 351.