Sleepwell madratsite test

Sellel lehel on soovitused omaltpoolt ise järgi proovitud Sleepwell madratsite kohta. 

Blue Bonell vedrumadrats on pehme bonellvedrustusega ja selle ümber olev poroloonikiht on õhuke. 85kg kaaluvale isikule see jääb liiga pehmeks ja vedrusid on tunda läbi porolooni. Madrats on igati sobilik lastele kellel kaalu oluliselt vähem. Lapsed ei vaju madratsi sisse ja vedrustus pakub head tuge. Bonell vedrustusel puudub kottvedrustus (pocket) ja seega kui väiksed lapse peaks vaatamata keelule hüppama juhtuma madratsi peal siis pole ohtu et pocket vedrude kotid katki läheks. Mõlemad madratsi pooled on ühesugused. Soodne hind!


Blue Pocket vedrumadrats  on jäik ja pakub igati head tuge. Vedrud on  pakitud igaüks eraldi (pocket). Porolooni kiht on õhem ja sobib hästi kergemakaalulistele ilma kattemadratsita. Raskema kaalu puhul on soovitatav kattemadrats mille valik on väga lai. Blue pocket madrats koos sobiva kattemadratsiga moodustavad väga hea komplekti millel magamine on igati mõnus ja puhkust pakkuv. Madrats võib pehmema aseme soovijatele jääda kõvaks. Mõlemad madratsi pooled on ühesugused. Soodne hind!

Blue Orthopedic vedrumadrats. Pakitud vedrude ühele poolele on lisatud porolooni peale õhuke kiht kookost mis teeb madratsi jäigemaks Blue pocketist. Hea ja jäik pool seljahädade käes kannatajatele. Teisel pool on paks profileeritud poroloon. Vedrusid kummalgi pool tunda ei ole ja kokku moodustub soodsa hinna eest juba igati hea madrats. Jäik ja eriti jäik pool on oma ortopeedilist nime väärt. Kattemadratsit ei vaja.

Red Pocket vedrumadrats on enimostetud madrats. Uues kollektsioonis puudub keskmine jäikusaste ja juurde on tulnud pehme. Keskmine jäikus oli väga lähedane jäigale ja kuna vahe oli paljudele märkamatu oli see tõenäoliselt põhjus miks loobuti keskmisest.
Jäik madrats on vedrutraadi läbimõõduga 2,0 ja 2,1 mm. Tugev traat annab tõeliselt jäiga küljealuse ja seega on väga sobiv kehakaalule 80kg+ ja kõigile kellele lihtsalt meeldib kõva ase. Seljahädalistele on Red pocket jäik ka väga sobilik ja võiks kanda ka nime ortopeediline. Mõlemad pooled on ühesugused hea ja mugava porolooniga. Loomulikult on pakitud vedrud ja eemaldatav katteriie. Pehme Red pocket on vedruga 1,8/1,9 mm ja on tunda ,et tegu on tõepoolest pehmema madratsiga. Samas ei ole tunda kindlasti vedrusid sest tegu on väga kvaliteetse ja hea madratsiga. 85kg kaaluga pikali asendist istuli tulles ei toimu üleliigset istmiku madratsisse vajumist ja püsti saab vaevata. Seljahädade puhul võib jääda natuke pehmeks. Valik on nüüd parem sest erinevus kahe Red pocket madratsi vahel on suurem ja see annab lihtsama valikuvõimaluse. Kvaliteet on väga hea ja hind väga mõistlik. 


Red Orthopedic vedrumadrats on kõige kõvem Sleepwelli madrats. Paks 2cm kookese kiht ühel pool on kaetud porolooniga ja on nii jäik, et mingit vajumist peaaegu ei tunne. Seljahädade puhul hea valik ja hea, et selline madrats kollektsioonis olemas on. Sellest jäigem on juba palja põranda peal magamine. Madratsi sisuks on pakitud vedrud ja teisel pool poroloonikiht ilma kookoseta. See jätab võimaluse valida eriti jäiga ja jäiga (2,0/2,1 mm) poole vahel. 
Red pocket Etno vedrumadrats on uues kollektsioonis saadaval nii jäiga kui pehmena. Jäik 2,0/2,1 mm vedruga ja pehme 1,9 /1,8 mm vedruga. Sisuks on pakitud vedrud mille mõlemal pool on 3 cm naturaalne looduslik latex. Latex kestab kaua ja säilitab oma vormi hästi. Latex on tõenäoliselt parim materjal mida madratsites kasutatakse ja Etno on hinna ja omaduste/kvaliteedi poolest võimalik, et parim madrats. Jäiga madratsi puhul liigset madratsisse vajumist ei ole ja keha toetab väga hästi. Pehme puhul on tunda natuke vajumist kuid mitte midagi üleliigset. 

Black Multipocket Lux madrats on kõige luksuslikum madrats Sleepwelli kollektsioonis. Madratsi sisuks on 7-tsooniline multipocket vedrustus 1,4/1,5 mm traadi läbimõõduga. Väga paks 4,5 cm lainekujuline latex annab maksimaalse mugavuse ja teisel pool 5cm paks Serene poroloon järgib keha kuju. Multipocket vedruspiraali läbimõõt on väiksem kui tavalisel vedrul ja seega mahub neid ruutmeetri peale oluliselt rohkem mis tagab maksimaalse toestuse. Madrats on mõlemalt poolt proovides väga hea ja pakub head tuge. Madratsi paks lateksi ja Serene porolooni kiht annavad usku selle pikaealisusesse.